Smocze Sny

Realizacje zamówień

Robię co mogę, by zamówienia ruszały w drogę najszybciej jak to możliwe – niemal zawsze skompletowane i opłacone zamówienia są w drodze w maksymalnie 48 godzin 🙂 Staram się też bardzo, by dotarły do Ciebie całe i zdrowe.

Jeżeli, z jakiegoś powodu, otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania przyczyny – wówczas musisz dać nam o tym znać pisemnie – drogą pocztową lub pocztą elektroniczną.

Przykładowy formularz odstąpienia od umowy znajdziesz tutaj:
https://smoczesny.pl/pliki/Formularz_odstapienia_od_umowy.pdf 
Pamiętaj też, że w takiej sytuacji musisz odesłać nam zakupione produkty (na swój koszt) nie później niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Zwrot środków za zakupy otrzymasz takim samym kanałem płatności, którego użyłaś do opłacenia zamówienia, w terminie 14 dni od otrzymania przez nas odsyłanych produktów lub otrzymania potwierdzenia nadania tychże.

W przypadku potrzeby zareklamowania zakupionych produktów, skontaktuj się z nami drogą mailową lub pocztą, określając swoje roszczenie. Zgodnie z przepisami, ustosunkujemy się do reklamacji w ciągu 14 dni od jej doręczenia.
Możesz skorzystać z formularza reklamacyjnego:
https://smoczesny.pl/pliki/Formularz_reklamacyjny.pdf

Szczegóły dotyczące zwrotów i reklamacji znajdują się
w Regulaminie sklepu.