Smocze Sny

Wisior miedziany „Tarcza”

Wisior miedziany „Tarcza”

335,00 

Na stanie

Czasami czujemy potrzebę towarzystwa czegoś, co – nawet symbolicznie – stanie pomiędzy nami, a nazbyt zwariowaną rzeczywistością. Gdy powstawał ten wisior, takie właśnie myśli krążyły po mojej głowie, przez co kształt zdecydowanie kojarzy mi się z tarczami wojowników. Powstał więc zdaje się, cudny talizman.

Wisior wykonany jest w technice wire weaving, polegającej na ręcznym wyplataniu form i kształtów z różnej grubości drutów. Do jego stworzenia wykorzystane zostały druty miedziane, które po ukształtowaniu do finalnej formy poddane zostały procesowi postarzenia (oksydacji). Dzięki temu wzory są lepiej widoczne i bardziej trójwymiarowe. Całość otoczona została koralikami TOHO.

Zawieszka ma 6,6cm wysokości i jest szeroka na 5,2cm. W jej centrum ręcznie tworzony kaboszon w galaktycznych – niebiesko-fioletowych kolorach.

Wysyłana wraz z łańcuszkiem o długości około 56cm.

SKU: IR-1 Kategoria: Tag:

Inne produkty z kolekcji:

Spiralny miedziany wisior - Smocze SnySpiralny miedziany wisior - Smocze Sny
300,00 
Wisior miedziany ze złotym labradorytem - Inspired Randomness - Smocze Sny - Prezent dla kobiety, prezent dla przyjaciółkiWisior miedziany ze złotym labradorytem - Inspired Randomness - Smocze Sny - Prezent dla kobiety, prezent dla przyjaciółki
210,00 
Miedziany wisior z jaspisami - Sowa- Smocze SnyMiedziany wisior z jaspisami - Sowa- Smocze Sny
490,00 
Miedziany wisior ze stalowoszarymi perłami - Smocze SnyMiedziany wisior ze stalowoszarymi perłami - Smocze Sny
300,00 
Miedziany wisior serce z kwarcem różowym - Smocze SnyMiedziany wisior serce z kwarcem różowym - Smocze Sny
310,00